Araç çubuğuna atla
MüzikMüzik Haber

Yılmaz Morgül ve Hadise’nin “At” Krizi Demet Akalın’la Boyut Atladı

Geçtiğimiz hafta Yılmaz Morgül’ün konser verdiği mekanda sahneye atla çıkması çok konuşulmuştu. Morgül “Hadise’nin ‘Küçük Bir Yol’ klibinden mi esinlendi?” sorusuna ise olumsuz yanıt vermişti.

Müzik Onair’a konuşan Yılmaz Morgül, “Hayır ne alakası var” dedikten sonra Hadise’den etkilenmediğini, kendisinin zaten yıllar önce klibinde at bindiğini dile getirmişti. Morgül, yaptığı açıklamada “Hadise’nin klibinden etkilendi haberlerine sadece tebessüm ediyorum. Çünkü yıllar önce atla ilk klip çalışması da ‘Bahçevan’ şarkımla bana aittir.” diyerek ünlü popçuya gönderme yapmıştı.

İlgili Haber: Yılmaz Morgül İle Hadise Arasında “At” Krizi: “İlk Ben At Bindim”

Hadise ile Yılmaz Morgül arasındaki “at” krizinin ardından şimdi de Demet Akalın’ın seneler önce verdiği atlı pozu gündeme geldi. Akalın’ın seneler önce atlı karınca ile sahne alması aradan geçen yıllardan sonra yeniden konuşulmaya başlandı. Akalın’ın eski görüntüsü yeniden gündeme gelince “Hadise ile Yılmaz Morgül’ün at krizi boyut atladı” yorumları yapıldı.

İşte Demet Akalın’ın yıllar önceki pozu: 

yılmaz morgül demet akalın hadise at krizi atlı karınca

İşte Yılmaz Morgül’ün sahneye atla çıktığı anlar:

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.