Araç çubuğuna atla
MüzikMüzik Haber

Yılmaz Morgül’den Acun Ilıcalı’ya Çağrı!

Yılmaz Morgül, TV8’in sahibi ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’ya seslendi. Türk Sanat Müziği’nin güçlü yorumcularından Yılmaz Morgül, Acun Ilıcalı’ya çağrıda bulundu. Morgül, SMA hastası çocuklar için TV8 ekranlarında bir yardım kampanyası başlatılmasını rica etti.

Daha önce TV8 ekranlarında birçok konuda yardım kampanyası düzenleyen Acun Ilıcalı’ya sosyal medya üzerinden bir video ile seslenen Yılmaz Morgül, ”17 yıldır yüzlerce sağlık, sosyal yardım ve eğitim derneklerinin ve vakıflarının gönüllüsü bir sanatkar olarak dünyada tedavisi en pahalı hastalık olan SMA hastası çocuklar için seni bu yardım çağrısına davet ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

İşte Yılmaz Morgül’ün paylaşımı;

Bu gönderiyi Instagram’da gör

SEVGİLİ ACUN ILICALI SMA HASTASI ÇOCUKLAR İÇİN TV 8 DE YARDIM KAMPANYASI BAŞLATMANI RİCA EDİYORUM. 17 YILDIR YÜZLERCE SAĞLIK SOSYAL YARDIM EĞİTİM VAKIF VE DERNEĞİNİN GÖNÜLLÜSÜ ÇALIŞANI BİR SANATKAR OLARAK DÜNYA DA TEDAVİSİ EN PAHALI HASTALIK OLAN “SMA” HASTASI ÇOCUKLAR İÇİN SENİ BU YARDIM ÇAĞRISINA DAVET EDİYORUM. SMA LI ÇOCUKLAR ÖLMESİN. ANNELER BABALAR AĞLAMASIN . GÖSTERECEĞİN İLGİNE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLERİMİ BİR BORÇ BİLECEĞİM. @acunilicali @acunncom @tv8 @tv8bucuk @dogu_sma @sma__hamza @adayaumutol @muhammedriza_sma @smapoyrazali @erkanefe_sma @gokalp_sma @cinar_dalda @zeynepinciyedestekol @derineumutol @sma_rumeysa @enistalhabebeksmatip1 @aliosman_sma @ismailcaganiyasatalim @alperen_smayi_yenecek @ali_yardim_bekliyor @cureforpamir @sma.kumsala.umutol @sma_mirhananefesol @sma_abdulkerime.nefes_ol @rterdogan @drfahrettinkoca #sma @ayazbebek2019 @azizbebek2019 @smabeyazit.tip1 @irmaga_umut_oll @savasci.eylul_sma @sma_mirhananefesol @saving.yigit @roza_sma @deniz_sma_

Yılmaz Morgül (@morgulofficial)’in paylaştığı bir gönderi ()

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.