MüzikMüzik Haber

Yılmaz Morgül’den Alpay ve Özdemir Erdoğan’a: Siz Bizim İçin Yaşayan Ölülersiniz

Zeki Müren Çıkışı tepki toplayan Alpay'a bir yorum da Yılmaz Morgül'den geldi. Yılmaz Morgül, Özdemir Erdoğan ve Alpay'ı hedef gösteren açıklamalar yaptı.

“On kulağım olsa biriyle Zeki Müren dinlemem. Zeki Müren abartılı üslubu ve Türkçe’siyle Türk Sanat Müziği’ni katletmiştir” sözleriyle dikkat çeken Alpay’a Yılmaz Morgül’den yanıt geldi.

Yılmaz Morgül, Özdemir Erdoğan ve Alpay için ”Siz bizler için yaşayan ölülersiniz” ifadeleriyle dikkat çekti. Ünlü şarkıcı, sosyal medya hesabından paylaştığı bir videoda tepkisini dile getirdi.

”Size Rahmet Veriyorum…”

On kulağım olsa Zeki Müren dinlemem diyen Alpay’a kulak nakli yaptırması gerektiğini ifade eden Yılmaz Morgül, şunları söyledi;

”Artık Eylül’de değil, hiçbir zaman kalbimize gelemezsiniz. Kötü örnek kötü örnek… Önce Özdemir Erdoğan, daha sonra Alpay Zeki Müren’imizi kötü örnek olmakla suçlamışlardır. Ne hadle siz bir insanı yargılama , ötekileştirme hakkını kendinizde görebiliyorsunuz? Önce insan olunuz daha sonra sanatkar olmaya gayret ediniz. Zeki Müren Türk Sanat Müziği’mizin mihenk taşlarından biridir. Zeki Müren ismi yaptığı hayırlarla ve en son Çanakkale Şehitliği’ndeki anıtta bile yer almaktadır. Size şunu sormak istiyorum yüksek müsaadenizle: Bu yaşınıza geldiniz, size anneleriniz, babalarınız bir ölünün arkasından yalnızca rahmet verileceğini öğretmediler mi? Ama sizler bugün bizler için yaşayan ölülersiniz. Size yine de rahmet veriyorum…”

İlgili Haber: Şarkıcı Alpay, Zeki Müren’i Hedef Gösterdi: “Her Haliyle Kötü Örnek”

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/9Z7Jo
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.