Ana Sayfa » Müzik » Yılmaz Morgül’den Şok Çıkış: ‘TikTok Pedofiliye Çanak Tutuyor’

Yılmaz Morgül’den Şok Çıkış: ‘TikTok Pedofiliye Çanak Tutuyor’

oduller-reklam-banner

Kısa bir süre önce rap müziği hedef alan çıkışlarıyla tartışma yaratan Yılmaz Morgül, bu defa TikTok ile ilgili bir çıkışta bulundu. Morgül, ‘TikTok’la çocuk istismarına göz yumuluyor. Çocuklara cinsel içerikli videolarla kötü örnek oluyor. Pedofili ve çocuk şiddetine çanak tutuyor’ ifadelerini kullandı.

Şarkıcılığı kadar sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla da gündeme gelen Yılmaz Morgül, son olarak TikTok’u hedef aldı. Zaman zaman takipçilerine maniler yazan ve bir video ile paylaşan Morgül, bu defa popüler sosyal paylaşım sitesi TikTok ile ilgili düşüncelerini söyledi. Yılmaz Morgül ”Bu video benim bu olaya kara mizahi bakış açımdır” diye ekledi.

İşte o video;

Türkiye’ de Tik Tok platformunu kullananların sayısı 28 milyona ulaşmış, dünyada en çok kullanan üçüncü ülke konumundayız.Yaş olarak on sekiz kuşağının altı olmayacak ibaresi bulunan bu noktada 7-8-9 yaştan her yaşa kadar kullanıcısı var.İsteyen istediği videoları her şekilde paylaşabiliyor. Türkiye de maalesef dünya da da örnekleri çok olan cinsellik şiddet pornoğrafik öğeler ve pedofili gibi uygunsuz içerikler içermektedir. Yıllardır emniyet vakıf ve dernekleriyle çalışan bir gönüllü olarak bu rezaletlerin son bulmasını diliyorum.

Küçücük çocuklar bu uygunsuz içerikleri izliyorlar.Milyonlarca şikayet var.Uzmanlar ebeveynleri uyarıyorlar.Yetkili bu noktanın makamlarına ulaşılamıyor.18 yaş çizgisi olduğu halde 12-13 yaş kuşağının videoları her yerde.Tik Tok yapılan uyarılara rağmen çocuklara cinsel içerikli mesaj atan kullanıcıları askıya almıyor.Gerçekten yeni nesil zehirlenmiş yok edilmiş bir nesil yapılmaya çalışılıyor.9 yaş kullanıcılar var. ABD bu şirkete 5.7 milyon dolar ceza verdiği halde Türkiye de yetkililere ulaşılamamaktadır.

”TİK TOK LA ÇOCUK İSTİSMARINA GÖZ YUMULUYOR.ÇOCUKLARA CİNSEL İÇERİKLİ VİDEOLARLA KÖTÜ ÖRNEK OLUYOR. PEDOFİLİ VE ÇOCUK ŞİDDETİNE ÇANAK TUTULUYOR.SAYIN CUMHURBAŞKANI SAYIN AİLEDEN SORUMLU DEVLET BAKANI BAKANLAR MİLLETVEKİLLERİ YAZARLAR SANATKARLAR GAZETECİLER PSİKOLOĞLAR PEDAGOGLAR ANNELER BABALAR EBEVEYNLER LÜTFEN BU KANAYAN YARAYA MELHEM OLURMUSUNUZ?”

Reklam
oduller-reklam-banner