Ana Sayfa » Müzik » Yine Athena Gökhan, Yine Politik Bir Yorum…

Yine Athena Gökhan, Yine Politik Bir Yorum…

oduller-reklam-banner

Zaman zaman gündemle ilgili yaptığı yorumlarla gündeme gelen Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, kendisini yine politikanın içinde buldu.

Dün Twitter hesabından Ayasofya’nın ibadete açılmasıyla ilgili “Atatürk olmasaydı Ayasofya’yı rüyanızda görürdünüz” diyen Gökhan Özoğuz, yine siyasi bir yorumla gündemde. Ünlü sanatçı, bu hamleleriyle politikanın içinde oldukça büyük bir kesimin sevgisini kazanırken bir kesimi kaybetmeye devam ediyor. Özoğuz hakkında “siyasete karışmadığı takdirde kitlesini daha da büyütebileceği” şeklinde yorumlar yapılıyor.

Ne Olmuştu?

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz’un kardeşi Hakan Özoğuz’un tweet’ini alıntılayarak “Son dönem yanlış insanların ağzında anlamı kaybolduğu için vatan hainliği nasıl olur bir kere daha tanımlayalım. O açılışta Atatürk’e iftiralarla uydurma vakfe söylentisiyle lanet edenler Atatürk olmasaydı Ayasofya’yı rüyanızda görürdünüz” notunu düşmüştü.

Şarkılarından çok siyasi yorumlarıyla öne çıkmaya devam eden Özoğuz, bir diğer paylaşımında ise “Ayasofya; tarihi, mimarisi, ruhaniyeti ile eşsiz bir mabet. Siyasi tartışmaları bir kenara bırakarak, hayırlara vesile olmasını temenni ederim. Bugüne ulaşmasını sağlayan Atam’ı ve arkadaşlarını da minnet ile yad ediyorum” demişti.

Yine Athena Gökhan, Yine Politik Bir Yorum…

Yine Athena Gökhan, Yine Politik Bir Yorum…

Reklam
oduller-reklam-banner
haberalani