MüzikMüzik Haber

Yonca Evcimik Tepki Çeken Şarkısıyla İlgili Açıklama Yaptı!

‘Ayıp şeyler’ adlı şarkısında cinsiyetçi ifadeler yer aldığı gerekçesiyle eleştiri alan şarkıcı Yonca Evcimik, açıklama yaptı.

25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü’nde yayınladığı ‘Ayıp Şeyler’ isimli şarkısı tartışma konusu olan şarkıcı Yonca Evcimik’ten açıklama geldi.

Yonca Evcimik’in şarkısında “Sen kadınsın zekisin, ama bazen de gerçekten aşırı cinssin, bakma sevgilime be kadın çıkacak adın, mesaj atma kocama, gözünü dikme ocağıma, nasıl bozuldunuz böyle haydi söyle, açarsan mahremini içeri girer işte öyle” ifadelerini kullanmıştı.

Yonca Evcimik, şarkıyı anlamakta zorluk çekenlere başlıklı açıklamasında, ”Şarkının tüm sözlerini alt alta yazıp, paragraflara ayırarak okuyunuz. ‘Mahrem’ kelimesinin tam anlamını ögrenmek için Google, TDK, Wikipedia vs gibi yerlere başvurabilirsiniz.. Çünkü belli ki size göre sadece tek anlamı var.( Fikir-Zikir meselesi). Baktınız yine olmuyor TV’lerdeki öğleden sonra yayınlanan kadın programlarını veya “Sadakatsiz” i filan izleyin.” ifadelerine yer verdi.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.