SosyalSosyal Medya

YouTube Music ve Premium 80 Milyon Ücretli Aboneyi Aştı

YouTube'un yeni yayınlanan verilerine göre; YouTube Music ve Premium'u kullanan ücretli abone sayısı 80 milyonu aştı. 

YouTube’un yeni yayınlanan verilerine göre; YouTube Music ve Premium’u kullanan ücretli abone sayısı 80 milyonu aştı. YouTube’un bu son abone sayısı, platformun Eylül 2021’den bu yana her ay yaklaşık 2,3 milyon abone eklediği anlamına geliyor.

YouTube Küresel Müzik Başkanı Lyor Cohen yeni istatistikleri şu açıklama ile paylaştı: “YouTube Music ve Premium’da 80 milyonun üzerinde aboneye ulaştığımızı paylaşmaktan gurur ve onur duyuyorum. Müzik endüstrisi ortaklarımızla birlikte, YouTube’u her hayran ve her sanatçı için en iyi yer haline getirmek için çok çalışıyoruz ve bugünkü haberler bu yolculukta önemli bir kilometre taşını oluşturuyor. Burada durmuyoruz. Yapacak çok şeyimiz var ve müzik endüstrisine daha fazla büyüme ve katkı sağlamayı dört gözle bekliyoruz”

YouTube Ürün Başkan Yardımcısı Adam Smith konu hakkında şu sözleri ekledi: “80 milyon Premium ve Müzik abonelerini aşmak, her gün en sevdikleri sanatçılar, içerik oluşturucular ve içeriklerle bağlantı kurmak için YouTube’a gelen sadık kullanıcılarımızın bir kutlamasıdır. İnsanlara öncelik veren bir deneyim oluşturmak için çok çalıştık ve hareket halindeyken bile YouTube’un tamamında en iyi ve kesintisiz deneyimi sunmaya devam edeceğiz. 80 milyon abonemize  çok teşekkürler!”

 

 

 

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.