Müzikonair Yurt Dışına Çıkış Yasağı Kaldırılan Gülşen’den Şoke Eden Karar! | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Yurt Dışına Çıkış Yasağı Kaldırılan Gülşen’den Şoke Eden Karar!

Yurt dışına çıkış yasağı mahkeme tarafından kaldırılan Gülşen, oğlu Azur ve eşi Ozan Çolakoğlu ile birlikte Londra'ya yerleşme kararı aldı.

Ünlü şarkıcı Gülşen’in Londra’ya yerleşeceği öğrenildi. OnurAkayMedya Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Barış Durak’ın aileye yakın kaynaklardan aldığı bilgiye göre, daha önce İngiltere’ye yerleşme kararı alan ve oğlu Aruz’un orada eğitim almasını isteyen şarkıcı Gülşen, son olaylardan sonra bu kararını hayata geçirmek için düğmeye bastı. Ayrıca Gülşen’in bu kararını eşi Ozan Çolakoğlu’nun da desteklediği ve çiftin müzik hayatlarına bundan sonra Londra’da devam edecekleri belirtildi.

Gülşen, bir konserinde sahne arkadaşı ile şakalaşırken kullandığı ifadelerin aylar sonra ortaya çıkması üzerine, “halkı kin ve düşmanlığa alenen tahrik” iddiasıyla gözaltına alınarak tutuklanmıştı.

Avukatların itirazı sonrası serbest bırakılan Gülşen, geçtiğimiz günlerde ise hakim karşısına çıkmıştı. 21 Ekim tarihindeki duruşmasında karakola imza verme vermesi yönündeki tedbir kararı kaldırılan Gülşen için, yurt dışına çıkış yasağının devamına hükmedilmişti. Ancak yapılan itiraz neticesinde Gülşen hakkındaki yurt dışına çıkış yasağı 250 bin TL kefaletle kaldırılmıştı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)