Ana Sayfa » Müzik » Yusuf Güney’den ‘Herşey Güzel Olacak’ Etiketine Ağır Tepki

Yusuf Güney’den ‘Herşey Güzel Olacak’ Etiketine Ağır Tepki

oduller-reklam-banner

Yusuf Güney, ‘Herşey Güzel Olacak’ etiketi altında paylaşım yapan ünlü isimleri destekleyen kişilere yüklendi. YSK’nın İstanbul seçimlerini iptal etmesinin ardından Twitter’da en çok konuşulan başlık olan ‘Herşey Güzel Olacak’ etiketine birçok ünlü isim destek verdi. Başta müzik camiası olmak üzere birçok ünlü isimin destek verdiği sosyal medya hareketine kayıtsız kalmayan Yusuf Güney, daha önce kendisine yapılan ‘Sanatçı tarafsız olmalıdır’ eleştirisini hatırlattı.

Yusuf Güney, geçtiğimiz günlerde Kemal Kılıçdaroğlu’na şehit cenazesinde yapılan saldırı sonrası ‘Önce terörü lanetleyin, sonra şiddeti kınarsınız’ çıkışıyla birçok cepheden tepki almıştı.

Kendisine yapılan eleştirilerin diğer ünlülere yapılmadığını söyleyen ünlü şarkıcı, sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Paylaşımına, ‘Bana sırf şehit ailemizin yanında olduğum için günlerce etmediğiniz hakaret, küfür ve tehdit kalmadı. Sanatçı tarafsız olmalıdır dediniz durdunuz. Ne yani bu tablodaki sanatçı arkadaşlarımızı siz sanatçı yerine koymuyor musunuz?” notunu düştü.

İşte o paylaşım;

Yusuf Güney’den ‘Herşey Güzel Olacak’ Etiketine Ağır Tepki

Reklam
oduller-reklam-banner