Ana Sayfa » Müzik » Yusuf Güney’e “Reklamcı” Diyenlere Vatandaştan “Kendini Bilmezler” Yorumu

Yusuf Güney’e “Reklamcı” Diyenlere Vatandaştan “Kendini Bilmezler” Yorumu

oduller-reklam-banner

Ünlü şarkıcı Yusuf Güney, dün şiddetli deprem sonucu can ve mal kaybının yaşandığı Elazığ’a gitmiş ve bölgedeki vatandaşlara battaniye ve kışlık bot yardımında bulunmuştu. Kendisine gelen olumsuz yorumlara karşı açıklama yapan Güney, herkesi depremden etkilenen bölgedeki insanları ziyaret etmeye davet etti.

Dün sosyal medyada gündem olan Yusuf Güney için bazı kullanıcılar yaptığı yardımı paylaştığı için “reklam yapıyor” yorumunda bulunmuştu. Depremin ikinci gününde bölgeden ayrılmayan Güney Instagram hikayesinde yaptığı paylaşımda şunları söyledi:

“Tanıyın tanımayın önemli değil buradaki insanları gelin ziyaret edin. Milli felaketlerde dayanışma için, birlik beraberlik için veren eller çoğalsın diye yapılan işler paylaşılır. Ki ben bu zamana kadar yaptığım hiçbir şeyi paylaşmadım. Bir çocuk okutursunuz, bir üniversiteliye burs verirsiniz bunlar gizli yapılır ama milli felaketimiz olduğu zaman veren eller çoğalsın diye paylaşılır. Bunda sakınca yok ama gösteriş olsun diye evimizde oturduğumuz yerden iki üç tane paylaşıp da bunu şov haline getirmeyin. Sizlerden ricam sadece imkanınız varsa atlayın buraya gelin. Çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Güney’in konuşması sırasında yanında bulunan ismi bilinmeyen bir vatandaş ise “Biz vatandaş olarak buradayız. Reklam diyen abilerimiz, ablalarımız kendini bilmezler de gelirse seviniriz. Allah Yusuf abimizden razı olsun” diyerek ünlü şarkıcının reklam yaptığını iddia eden kişilere tepkisini gösterdi.

oduller-reklam-banner
haberalani