Albüm & SingleMüzikSlowVideo

Zadesir – Bozgunlar Yayında!

Zadesir'in, MüzikOnair Türkiye etiketiyle yayınlanan "Bozgunlar" isimli tekli çalışması, video klibiyle yayında.

Zadesir’in, MüzikOnair Türkiye etiketiyle yayınlanan “Bozgunlar” isimli tekli çalışması, video klibiyle tüm dijital platformlarda yayında.

Sözü Ömer Faruk Kireç’e ait şarkının müziğini Zadesir yaptı. Şarkı aranjörlüğünü ise Habip Çemç yaptı. Klibin yönetmen koltuğunda ise Zadesir oturuyor.

Klibi İzlemek için Tıklayın

ZADESİR KİMDİR?

Gerçek adı ,Tahsin HAN Erzurum merkezde yaşıyor .2000 yılında çıkardı “SANA DESEM” adlı şiir kitabıyla sanata olan ilgisi ve bağımlılığını ortaya koymuş olup ,güzel bir tepkiyle karşılaşmış ve olumlu sonuçlar almış. Müzik çalışmasının ilkini gerçekleştirip hırsını başarısını yenileyip bir kez daha ön plana çıkıp özellikle sanatın getireceği başarının tesadüf değil de verilen emek sonucu gerçekleştiğinin göstergesi olduğunu ifade etmektedir .bu bağlamda bir çok yeteneğinde bu bağlamda daha cesaretli ve daha güzel sonuçlar almaları için atılacak güzel bir adım olacağının ifadesidir.  Zadesir = Ters tepki anlamına gelen sanatsal kimliğiyle beklenenin hep daha iyisini ters tepki olarak yansıtmayı hedeflemiştir

 

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.