Müzikonair Zara, Yönünü Soner Sarıkabadayı’nın Şirketine Çevirdi | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Zara, Yönünü Soner Sarıkabadayı’nın Şirketine Çevirdi

Ünlü Türk halk müziği sanatçısı Zara, müzik tarzıyla beğeni kazanmaya devam ediyor. Daha önce pek çok müzik şirketi ile çalışan Zara, bu kez kariyerinde bir yenilik yapmayı tercih etti.

DMC, Poll Production gibi farklı şirketlerle çalışan Zara, bu kez yönünü Soner Sarıkabadayı’ya çevirdi. Sarıkabadayı’nın PDND Müzik adını verdiği müzik şirketine rağbet gösteren Zara, güzel haberi Instagram hesabından paylaştı.

Yenilikçi yönüyle takdir toplayan Zara, paylaşımına şu notu düştü:

” ‘İleriyi düşünüyorsun’ diyerek yaptıklarımı takipte kalan müzisyen ve sanatçı dostlarım ve müziğe yeni başlayan meslektaşlarım, sadece kendim için değil sizin için de yenilikleri araştırıp sunmaya çalışıyorum.. İşte bir tane daha..Dijital platformlarda gözüm kapalı çalıştığım güzel dostum Soner Sarıkabadayı’nın şirketi PDND Müzik ile epey yol alıyoruz.. Müzisyen arkadaşlarıma YouTube, Spotify, fizy, mood, Deezer ile ilgili alanlarda çalışmalar öneriyorum. Bir göz atın, belki yeni müzik yollarında buluşuruz.”

soner sarıkabadayı zara instagram pdnd müzik

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)