GündemSosyal

Zerrin Özer: ”Biliyorsunuz Bir Mahallenin Delisi Var, Bizim Mesleğimizde O Deli Benim”

Haziran 2022'de müziği bıraktığını açıklayan Zerrin Özer, birkaç ay sonra sahnelere geri dönmüştü. Bir davette basın mensuplarının sorularını yanıtlayan ünlü şarkıcı, konuyla ilgili yeni açıklamalarda bulundu.

Haziran 2022’de müziği bıraktığını açıklayan Zerrin Özer, birkaç ay sonra sahnelere geri dönmüştü. Bir davette basın mensuplarının sorularını yanıtlayan ünlü şarkıcı, konuyla ilgili yeni açıklamalarda bulundu.

Birkaç ay sahnelerden uzak kalan ünlü şarkıcı Zerrin Özer, katıldığı bir davet çıkışı basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Konuyla ilgili açıklama yapan Özer, “Müziği bırakmak değil. Biliyorsunuz bir mahallenin delisi var. Bizim mesleğimizde o deli benim. İnsanlar bazen sinirlenebiliyor ama sahne olmasa bile asla müziksiz olamam. Sağlığım iyi, vertigom var sadece. Z kuşağına yeni şarkılarım ile hitap edeceğim” diye konuştu.

“DAYANAMIYORUM”

Sahnelerden 89 gün uzak kalan Özer, müziğe geri döneceğini “Yok dayanamıyorum, dayanılmıyor… Şarkı söylemeden, konserde sizlerle göz göze gelmemek, sizlerin enerjisini almadan yaşayamıyorum. Sizin Zerrin’iniz deli vallahi deli! Ney yapayım? Ben böyleyim… Sakın çok kızmayın olur mu?” sözleriyle dile getirmişti.

 

 

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.