Ana Sayfa » Müzik » Zerrin Özer ve Ömer Topçu’nun Kariyerini Selahattin Erhan Mı Baltalıyor?

Zerrin Özer ve Ömer Topçu’nun Kariyerini Selahattin Erhan Mı Baltalıyor?

oduller-reklam-banner

Aşk şarkılarının güçlü sesi Zerrin Özer, son şarkısının proje koordinatörü Selahattin Erhan ve  PR danışmanının kurbanı oldu. Sanat hayatında 40 yılı geride bırakan Zerrin Özer, bu akşam Ritim FM adı altında illegal yayın yapan bir sohbet kanalına konuk sanatçı olarak katılacak. Son yıllarda zor günler geçiren Özer, adeta kariyerini bitirme noktasına geldi.

Kısa bir süre önce Zerrin Özer & Bohem iş birliği ile yayımlanan ‘Arap Kızı’ isimli şarkının söz ve müziğine de imzasını atan Selahattin Erhan, aynı zamanda projenin koordinatörlüğünü de üstleniyor. Geçtiğimiz ay piyasaya sürülen şarkının PR çalışması için sohbet siteleri ve ne olduğu belli olmayan vasat, illegal yayın mecraları tercih edildi.

Zerrin Özer ve Ömer Topçu’nun Kariyerini Selahattin Erhan Mı Baltalıyor?

Zerrin Özer ve Ömer Topçu’nun Kariyerini Selahattin Erhan Mı Baltalıyor? Zerrin Özer ve Ömer Topçu’nun Kariyerini Selahattin Erhan Mı Baltalıyor?

Zerrin Özer’in geçtiğimiz ay yayımladığı ‘Arap Kızı’ isimli şarkısı 1 ayda yalnızca 108 bin izlenme sayısına ulaştı. Proje koordinatörü Selahattin Erhan’ın sektörde Zerrin Özer projesiyle çakıldığı ve büyük hatalar yaptığı konuşuluyor. Bu proje ne Zerrin Özer’in ne de Selahattin Erhan’ın kariyerlerine yakışmadı.

Zerrin Özer ve Ömer Topçu’nun Kariyerini Selahattin Erhan Mı Baltalıyor?

Kariyerinde hatalar yapmayı sürdüren Zerrin Özer, ekibini değiştirecek mi merak konusu oldu. Zerrin Özer ekibini değiştirmediği takdirde eski günlerini mumla arayacağa benziyor.

Yanlış planlanan bir PR stratejisi ile ünlü şarkıcının kariyeri, yanlış yönlendirilmeye devam ediyor.

Selahattin Erhan’ın tek başarısız projesi bu değil…

Selahattin Erhan, Zerrin Özer’in yanı sıra ünlü popçu Ömer Topçu’yu da yaktı. Son projesiyle büyük hayal kırıklığı yaratan Ömer Topçu, ‘Sen Normal Değilsin’ çalışmasıyla adeta hüsrana uğrattı.

Söz ve müziği Selahattin Erhan imzalı şarkı ‘Sen Normal Değilsin’ 1 ayda sadece ortalama 112 bin kişi tarafından görüntülendi. Demet Akalın ile düet projesi ‘Oh Olsun’ ile yeni bir star mı doğuyor dedirten Ömer Topçu, ne yazık ki son projesiyle beklentiyi karşılayamadı.

Ünlü popçu geçtiğimiz yıllarda çıkardığı Onur Suygun ile çıkardığı ‘Dayanamam’ isimli ortak çalışmasıyla azımsanmayacak bir başarı elde etmişti.

Ancak Ömer Topçu’nun Selahattin Erhan ile çalıştığı son projesi istenen başarıyı elde edemedi.

Zerrin Özer ve Ömer Topçu’nun Kariyerini Selahattin Erhan Mı Baltalıyor? Zerrin Özer ve Ömer Topçu’nun Kariyerini Selahattin Erhan Mı Baltalıyor?Zerrin Özer ve Ömer Topçu’nun Kariyerini Selahattin Erhan Mı Baltalıyor?

Reklam
oduller-reklam-banner