Zerrin Özer'den Nükhet Duru'ya Gönderme: Tayt Giyerim Seni De Yerim -
GündemSosyalVitrin

Zerrin Özer’den Nükhet Duru’ya Gönderme: Tayt Giyerim Seni De Yerim

Nükhet Duru, tayt giyenlere yaptığı çıkış ile gündem olmuştu. Duru, birçok kişiden tepki çekmişti. Zerrin Özer de taytlı pozunu paylaşarak Nükhet Duru'ya gönderme de bulundu. 

Nükhet Duru, tayt giyenlere yaptığı çıkış ile gündem olmuştu. Sanatçı, Herkes sevdiğini, istediğini giyebilir ama ne olur bu tayt olayına bir, ‘Dur!’ deyin artık. Hiç sevmiyorum. Tunikle giyilirse tamam ama öbür türlü çorapla sokakta dolaşan bir sürü hanımefendi görüyoruz. Bu hoş bir görüntü değil.” cümlelerini kullanmıştı.

Duru, bu sözlerinden sonra birçok kişiden tepki çekmişti. Zerrin Özer de taytlı pozunu paylaşarak Nükhet Duru’ya gönderme de bulundu. Özer, sosyal medya hesabında paylaştığı taytlı fotoğrafının altına şu notu düştü: “Canım Nünü’m. Ben tayt giyerim, seni de yerim”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)