MüzikMüzik Haber

Zeynep Bastık: Ne Yaparsan Yap Eleştiren Bir Kitle Var

Zeynep Bastık, Ömür Sabuncuoğlu'na röportaj verdi. Bastık, ''Ne yaparsan yap eleştiren bir kitle var'' sözleriyle cover çalışmalarının eleştirilmesine de yanıt verdi.

Kısa bir süre önce Tolga Akış ile boşanan ünlü şarkıcı, ayrılık nedenini de ilk kez açıkladı. Zeynep Bastık, biten evliliği hakkında “Kimse boşanmak için evlenmiyor ama biz eş olma durumunu beceremedik.” dedi.

“Ara” şarkısıyla müzik listelerinde başarılı bir yükseliş sergileyen ünlü şarkıcı, “Şarkının iddialı olduğuna emindik ama bu kadar büyük ilgiyi beklemiyorduk” diye konuştu. Bastık, şarkıyla birlikte dansının da fenomen olması hakkında ise, “Yapılması kolay bir dans belirleyerek herkesin bu dansa aşina olmasını istedik.” ifadelerini kullandı.

Kariyerinin ilk döneminde yaptığı cover çalışmalar nedeniyle eleştiri almasına değinen ünlü şarkıcı, “İlk başlarda bu tarz eleştiriler üzdü, yalan söyleyemeyeceğim ama bunu yönetmeyi öğrendim. Ne yaparsan yap eleştiren bir kitle var. Ama onları takmamayı öğrendim.” sözlerini kullandı.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.