MüzikMüzik Haber

Zeynep Bastık ve Anıl Piyancı’dan “Bırakman Doğru Mu 3” Mü Geliyor?

“Bırakman Doğru Mu” adlı şarkısıyla geçtiğimiz yıl müzik listelerinde büyük ivme yakalayan Zeynep Bastık ve Anıl Piyancı’dan yeni haber geldi.

Dün  “Bırakman Doğru Mu 2″yi piyasaya süren Zeynep Bastık ve Anıl Piyancı YouTube trend videolar listesine girerek yeni bir başarıya imza attı. Şarkıya gelen bir yorum ise dikkat çekti. YouTube’da “İrem” adlı bir kullanıcı şunları yazdı:

“İlk şarkıda ayrılmadan önceki hallerini ve ayrıldıklarını izledik. İkincisinde ayrıldıktan sonra asla bir araya gelemeyişlerini izliyoruz. Ve üçte her şeyi aşıp tekrar bir araya gelmelerini izleyeceğiz. ‘Bırakman Doğru Mu?’ sen harika bir seri olacaksın.”

Büyük beğeni toplayan şarkı ile ilgili yapılan bu yoruma Zeynep Bastık kayıtsız kalmadı. Bastık, yoruma cevap olarak şunları söyledi:

“İçimizde muhbir var galiba. ‘Bırakman Doğru Mu 3’ neredeyse hazır bile desek.”

Bastık’ın bu sözleri ise şimdiden müzikseverleri heyecanlandırdı. Şarkıyla ilgili gelişmeleri Müzik Onair’dan takip edebilirsiniz.

Serinin 1’ncisini dinlemek için buraya tıklayın.

Serinin 2’ncisini dinlemek için buraya tıklayın.

zeynep bastık anıl piyancı bırakman doğru mu 3 instagram

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/1WOjB
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.