Zeynep Bastık'ın Bilinmeyen Zevki Ortaya Çıktı -
MüzikMüzik Haber

Zeynep Bastık’ın Bilinmeyen Zevki Ortaya Çıktı

Yaptığı cover şarkılarla tanınmaya başlayan Zeynep Bastık’ın bilinmeyen zevki YouTube’ta katıldığı Eflatun TV’de ortaya çıktı.

Her hafta başarılı isimlerle yayın yapan Can Evrenol’un moderatörlüğünde gerçekleşen Geniş Açı adlı sinema programının bu haftaki konuğu Zeynep Bastık oldu. Bastık, katıldığı programda Evrenol ile sinema zevkinden bahsetti ve belirledikleri filmler üzerinden yürüttükleri sohbet-söyleşi tarzındaki program ile izleyenlere keyifli dakikalar yaşattı.

Ünlü şarkıcının programda söylediği sözler ise dikkat çekti. Bastık, “Sanki bir eleştirmenmiş gibi zamanında film izlerdim, her türden film izlemem gerekiyormuş gibi bir kodlama vardı sanki kafamda. Beni psikolojik olarak rahatsız eden filmleri çok seviyorum” dedi.

İşte O Program:

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)