Müzikonair Ziynet Sali: Türkiye’de İki Tane Kadın Şarkıcıyı Yan Yana Düet Yaparken Görmedik | Müzikonair
Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
MüzikMüzik HaberVitrin

Ziynet Sali: Türkiye’de İki Tane Kadın Şarkıcıyı Yan Yana Düet Yaparken Görmedik

'Özgür Aras'la Baş Başa' programına konuk olan Ziynet Sali, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

‘Özgür Aras’la Baş Başa’ programına konuk olan Ziynet Sali, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

İlk Yıllarımda Çok Zorlandım

Müzik kariyerine başladığı zaman yaşadığı zorluklardan bahseden Sali, “İlk yıllarımda elbette çok zorlandım. Çünkü çok kolay bir sektör değil… O zaman çok zordu. Televizyon, radyo ve yazılı basın vardı. Reytingi yüksek programlar vardı. Oralara girmek için uğraşırdık. Bu sektör ilk başta hemen kucak açıp beklemiyor. Başarılı oldukça kabul görüyorsunuz” dedi.

Müzik Tarzımın Popüler Hale Gelmesi Çok Zor Oldu 

Şarkıcı, müzik tarzının nasıl popüler hale geldiğini şu cümlelerle anlattı: “Bu tarzın popüler hale gelmesi çok zordu. Çok aşık olarak, çok severek yaptığım için…. Bir patlayan şarkıyla, bir albümle gelmedim ben sektöre… Sahneden geldim. Çok zengin bir repertuvarım vardı. Sahnede en güzel Türkçe ve Yunanca şarkılarını harmanlayarak okuyordum. O süreç, o dinleyici ile aramda olan müzik ve şarkı alışverişi bende içgüdüsel olarak hangi şarkıların geniş kitleleri etkileyeceğini otomatik olarak geliştirdi.”

Türkiye’de müzik sektöründe yaşanan sorunlara değinen sanatçı, “İki tane kadın şarkıcıyı yan yana düet yaparken görmedik. Bugün dünyaya baktığında Shakira ile Beyonce’un düeti var… Ama burada iki tane kadın sanatçıyı görmedik… Örneğim ben çok isterim öyle bir düet yapmayı” ifadelerini kurdu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu