Zor Günler Geçiren Sinan Özen İçini Müzikonair'a Döktü -
MüzikMüzik Haber

Zor Günler Geçiren Sinan Özen İçini Müzikonair’a Döktü

Yeni doğan kızı Neva’nın bağırsak rahatsızlığı sebebiyle sevenlerinden dua isteyen Sinan Özen içini Müzikonair’a döktü. Ünlü şarkıcı Sinan Özen,  duygularını Müzikonair takipçileriyle paylaştı. Geçtiğimiz akşam Müzikonair Instagram canlı yayınında Cüneyt Diktaş’ın sorularını yanıtlayan Sinan Özen samimi açıklamalarıyla dikkat çekti.

Sinan Özen ve eşi Burcu Kartal’ın, şubat ayı sonunda bir kız bir erkek bebeği oldu. Sanatçının bu mutluluğu kızı Neva’nın rahatsızlığı nedeniyle kısa sürdü.

İşte Sinan Özen’in satır başları;

”İki tane evladım oldu. Biz bu süreci çok konuşmadık. Zor bir süreçti. eşim birkaç ay hastanede yattı. Bu süreçte yıllardır Sinan Özen olarak olabildiğince şarkısını yapan, müziğini yapan, bestesini sunan, yaptığı işlerle kendini analtmaya çalışan bir çizgi çizdim. Ama bu özel yaşamım. Ben bunu eşimle, dostumla paylaşmadım. Onun hastanede süreci bizi bayağı yordu.

”Hala kritik süreç devam ediyor. Birçok dostum da bilmiyordu. Şu an her şey yolunda. Oğlumuzun bir sıkıntısı yok ama kızımızın hayati riski sürüyor beş ameliyat oldu. Bekliyoruz. Bazen bizim yönetemediğimiz olgu var. Yaradan. Buna boynumuzu eğmeliyiz. İsyan etmememiz lazım. Daha kötüsü de olabilir halimize her zaman şükretmemiz gerekiyor.”

‘Nefes Aldığımıza Şükredelim’

”Ben bu süreç içerisinde bu kadar yıldır hayatımın içerisinde yaşanmışlıklarla ‘Yüzleşme’ diye bir şarkı kaleme aldım ve bunu apar topar yaptım. Çalışalım. Şükredelim. Nefes aldığımıza şükredelim. Ben çocukluğumdan beri bu bakış açısıyla hayata baktım. Hayata hayal kurarak daha gerçekci yaşamayı öğrendim. Kazanmak veya bir şeylerin sahibi olmak mutluluk değil. Mutluluk, sevdiğiniz insanlar ile bir arada olmak. Benim için hayatın anlamı sevgi.”

İşte Sinan Özen’in katıldığı canlı yayın tekrarı;

 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)