Ana Sayfa » Radyo » Eftalya Nur Öktem Selami Şahin’den Özür Diledi

Eftalya Nur Öktem Selami Şahin’den Özür Diledi

oduller-reklam-banner

Ünlü radyocu Eftalya Nur Öktem, katıldığı 2.sayfa programında yaptığı açıklamalarda Selami Şahin’i hedef gösterdiği iddiaları üzerine yeni bir açıklama yaptı. İddiaya göre Eftalya Nur Öktem, sonradan Selami Şahin olduğu öne sürülen kişinin telefon numarasını ısrarla istediğini söylemişti. Selami Şahin’in iddiaları yalanlamasının ardından Eftalya Nur Öktem özür açıklaması yaptı.

Geçtiğimiz günlerde Kanal D’de yayınlanan 2.sayfa’ya konuk olan Radyo D programcısı Eftalya Nur Öktem, ünlü bir sanatçının evli olmasına rağmen kendisine hayran olduğunu ve ısrarla numarasını istediğini söyledi. Şaşırtan açıklamalar yapan ünlü radyocunun bu sözleri Selami Şahin için söylediği öne sürüldü. Selami Şahin de kendisini zan altında bırakan iddialar üzerine yasal süreci başlattığını duyurdu.

Ünlü şarkıcı Eftalya Nur Öktem için ”İftira ile ünlü olma çabasındadır’ ifadelerini kullandı. Kendisi hakkında yasal süreci başlattığını duyan Eftalya Nur Öktem yeni bir açıklama yaptı.

Ünlü radyocu, ‘Yıllar önce yaşadığım bir olayı anlatırken farkında olmadan büyük bir ihataya imza atıldı. İsmi bende saklı olan kişinin ismini saklamaya çalışırken çok değerli bir isim zan altında bırakıldı. Selami Şahin ve ailesinden özür diliyorum. Anlattığım konunun Selami Şahin ile ilgisi yoktur” diye yazılı bir açıklama yayınladı.

Eftalya Nur Öktem Selami Şahin’den Özür Diledi

İlgili Haber: Selami Şahin Ünlü Radyocuya Dava Açıyor

İlgili Haber: Radyocu Eftalya Nur Öktem’den Selami Şahin İtirafı

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir