RadyoUlusal

Radyocu Eftalya Nur Öktem’den Selami Şahin İtirafı

Radyo D’nin sevilen programcısı Eftalya Nur Öktem, ünlü bir sanatçının evli olmasına rağmen kendisine hayran olduğunu ve ısrarla numarasını istediğini söyledi. Katıldığı canlı yayın programında şaşırtan açıklamalar yapan ünlü radyocunun bu sözleri Selami Şahin için söylediği öne sürüldü.

Daha önce de Rafet El Roman’ın kendisine sosyal medyadan yazdıklarını ifşa eden ünlü radyocu, bir itirafta daha bulundu. 2.Sayfa programına katılan Eftalya Nur Öktem, ”Sanatına çok saygı duyduğum, yaşı oldukça büyük olan bir sanatçı, ısrarla numaramı yazmamı istedi” dedi.
‘Az önce ekiple çektirdiğimiz fotoğrafları bana sen yolla. Senin numaran gelecek o zaman demi?’ deyince ben çok şaşırdım.” diyen Öktem, bu sanatçının programa konuk olduktan sonra kendisine hayranlığını dile getirdiğini söyledi.

Gelen tahminler üzerine Eftelya Nur Öktem, bu kişinin Selami Şahin olduğunu sessiz kalarak doğruladığı iddiaları ortaya atıldı.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.