GündemSosyalVitrin

Yeşilçam’ın Yıldız İsimlerinden Ahu Tuğba Trafik Kazası Geçirdi!

Yeşilçam'ın ünlü oyuncusu Ahu Tuğba, Los Angeles'ta bir trafik kazası geçirdi. Kaburgalarında kırık tespit edilen Tuğba, acil olarak Los Angeles'taki Katolik Hastanesi'ne sevk edilerek ameliyata alındı.

Yeşilçam’ın ünlü oyuncusu Ahu Tuğba, Los Angeles’ta bir trafik kazası geçirdi. Kaburgalarında kırık tespit edilen Tuğba, acil olarak Los Angeles’taki Katolik Hastanesi’ne sevk edilerek ameliyata alındı.

SnobMagazin’in haberine göre, Tuğba’nın ameliyatı Katolik Hastanesi’nde 8 saatten uzun bir süre devam etti. Tuğba’nın kişisel Instagram hesabından yapılan açıklamada, isminin Füsun olduğu ve arkadaşlarının desteğini belirttiği bir mesaj paylaşıldı. “Arkadaşısınız belli, 8 saatin üzerinde ameliyatı geçti. Ahumun morali bozulmasın. Bizim çok değerlimiz, dua gönderin, duanızı eksik etmeyin” ifadeleriyle Ahu Tuğba’nın moralinin önemli olduğu vurgulandı. Füsun Hanım, ayrıca “Kaburgaları kırık dediler. Kanı da zor bulunuyormuş, 0 rh -” şeklinde bir açıklama da ekledi.

İddiaya göre, Tuğba’nın Türkiye’den gelen bir telefon görüşmesi sırasında öfkeyle direksiyona geçtiği ve telefonun diğer ucundan, evinin yıkılacağı ve yerine yol yapılacağı haberi aldığı belirtiliyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu