Müzikonair Company / İletişim | Müzikonair

OlayTarih
Marka Kuruluşu09 Eylül 2013
Marka/ BölümE-Posta
Müzikonair Teknik[email protected]
Müzikonair Haber[email protected]
Müzikonair Bilgi[email protected]
Adres
ADALET MAH. MANAS BLV. FOLKART TOWERS NO: 47 B
İÇKAPI NO: 2601
BAYRAKLI/ İZMİR
WhatsApp / BİP
0552 685 38 82
E-Posta Haritamız (verifymail)
Lütfen Ad ve Soyadınızı yazınız. Rumuz, takma isim, nickname veya kullanıcı adı kullanmayınız
Aktif olarak kullandığınız ve size ulaşabileceğimiz bir e-posta adresi yazınız.
Lütfen seçtiğiniz konu hakkında varsa detaylı bilgi, görüş vee önerilerinizi bu alana ekleyiniz.
Buradan Bize Ulaşmak İstediğiniz Konuyu Seçebilrsiniz. Eğer Konunuz Bu Bölümde Yoksa ''Diğer Konular'' seçeneğini seçerek, ''Konu Hakkında Detaylı Bilgi'' Kutusuna Açıklama Yapabilrsiniz.

Yasal Uyarı

Müzikonair’ın yayımladığı haber, fotoğraf ve görüntü ile internet ve wap için oluşturduğu her türlü bilgi, izin alınmadan tarafından hiçbir şekilde kullanılamaz. İzin kapsamı dışında bu yayınlar çoğaltılamaz, başka kurum ve kuruluşlara aktarılamaz. Aykırı davrananlar hakkında, hukuki ve cezai her türlü başvuru hakkımız saklıdır. Müzikonair haberlerinin internet sitelerinde kullanılabilmesi için sitenin yayıncısı kuruluşun Müzikonair’dan izin almış olması gerekir. Müzikonair haberlerinin izin belgesi/e-maili olmadan kullanılması, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası’nın 36. maddesine ve 5680 sayılı Basın Yasası’nın 15. maddesine aykırıdır ve açıkça suçtur. Müzik onair’ a açıkça zarar veren bu uygulamayı yapanlar hakkında Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulunulmakta, men ve içtinap davaları ile zarar ve ziyan nedeniyle maddi ve manevi tazminat davaları açma hakkı saklıdır.


İzin Almak için aşağıdaki bilgileri  [email protected]  adresine gönderilmesi ve gelecek olan onay belgesini saklanması istenmektedir.
Başvuru Formu
Başa dön tuşu