GündemSosyal

Hülya Avşar’dan Kaya Çilingiroğlu İtirafı: Ünlü Olduğumu Onun Sayesinde Anladım

Hülya Avşar, YouTube'da yayınlanan programında yaptığı itirafla dikkat çekti. Avşar, konuk olduğu programda, ünlü olduğunu anladığı anı paylaştı ve bu konuda eski eşi Kaya Çilingiroğlu'nun önemli bir rol oynadığını belirtti.

Hülya Avşar, YouTube’da yayınlanan programında yaptığı itirafla dikkat çekti. Avşar, konuk olduğu programda, ünlü olduğunu anladığı anı paylaştı ve bu konuda eski eşi Kaya Çilingiroğlu’nun önemli bir rol oynadığını belirtti.

1997 yılında nikah masasına oturan Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu, magazin dünyasının önde gelen çiftlerinden biri haline gelmişti. Çiftin 1998’de Zehra adını verdikleri bir kızları dünyaya gelmişti. Ancak Çilingiroğlu’nun eşini aldatmasıyla ilgili iddialar sonrasında 2005 yılında ayrılmışlardı.

Kaya Çilingiroğlu’nun daha sonra yaşadığı ilişki skandallarıyla gündeme gelmesi, Avşar’ın ünlü olduğunu fark etmesinde etkili oldu. Avşar, konuk olduğu programda “Çalışmaktan, kariyerimin peşinden koşmaktan ünlü olduğumu çok geç anladım. Kaya, aldı beni insan içine çıkardı. Sonra ünlü olduğumu anladım. Sokakta yürüyemiyordum! Zaten bunu erken yaşayan bir yerlere gelemiyor. Gerçek ünlü olmak için yıllar sonra fark ediyor olman lazım. Çünkü belli ki o zamana kadar yatırımını yapmışsın.” şeklinde konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu