MüzikMüzik Haber

Ahmet Selçuk İlkan’dan Sitem Dolu Sözler: Gözyaşlarımı İçime Döktüm

Ahmet Selçuk İlkan, sözlerine imza attığı şarkıları okuyan Coşkun Sabah, Ümit Besen ve Zara gibi isimlere sitem etti.

UçanKuş TV’de yayınlanan “Lerzan’la Çok Mutlu” programına konuk olan şair ve söz yazarı Ahmet Selçuk İlkan, sözlerine imza attığı şarkıları okuyan Coşkun Sabah, Ümit Besen ve Zara gibi isimlere sitem etti. Ahmet Selçuk İlkan, ses sanatçılarının söz yazarlarının adını anmamasından yana şikayetini dile getirdi.

Gözyaşlarımı İçime Döktüm

İlkan, katıldığı televizyon programında Coşkun Sabah’a ”Sitem, sevgiden doğar. İbo Show’da ‘Hatıram Olsun’u okurken ‘sözlerini Ahmet Selçuk İlkan yazdı’ demeni beklerdim. Belki bugün 2 tane daha şarkı yazardım sana, ama ben içime döktüm gözyaşlarımı” dedi.

Ahmet Selçuk İlkan şöyle devam etti;

”Yalnız sana sitem etmiyorum bir öncekinde Zara da aynı şeyi yaptı Ümit Besen de. Yani ne kadar yazarsan yaz, sonunda küçücük bir CD’nin içinde meraklısı varsa bulabiliyor. Herkes bu şarkı senin mi? diye şaşırıyor. Yani benim mi illa şarkıları söylemem gerekiyor? O zaman benim gibi Ahmet Selçuk’lar nasıl çıksın bu ülkede? Tabiki manken, futbolcu, popstar olacak. Ama yazık bu ülkenin şairlere de ihtiyacı var.”

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.