Müzikonair Aleyna Tilki’nin Olaylı Gecesi! ‘Parasını Verdim Kime Ne?’ | Müzikonair
GündemSosyal

Aleyna Tilki’nin Olaylı Gecesi! ‘Parasını Verdim Kime Ne?’

Aleyna Tilki ve yakın arkadaşları, Cihangir'deki bir otelde parti düzenlemek istedi. Ancak, gece ilerledikçe eğlence dozu arttı ve yüksek ses nedeniyle çevredekiler rahatsız oldu.

Dün gece ünlü şarkıcı Aleyna Tilki ve yakın arkadaşları, Cihangir’deki bir otelde parti düzenlemek istedi. Ancak, gece ilerledikçe eğlence dozu arttı ve yüksek ses nedeniyle çevredekiler rahatsız oldu. İddiaya göre otelin sahibi, şikayetler üzerine Aleyna Tilki’nin bulunduğu odaya giderek nazikçe “Lütfen daha sessiz olun” uyarısında bulundu.

Ancak, bu uyarı Aleyna Tilki’yi sinirlendirdi ve “Parasını verdim kime ne” şeklinde tepki verdi. Bu durum, ortamın gerilmesine neden oldu ve sonunda Aleyna Tilki, arkadaşlarıyla birlikte mekanı terk etmek zorunda kaldı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)