GündemSosyal

Angelina Jolie’den Brad Pitt Hakkında Şoke Eden İddia

Brad Pitt ve Angelina Jolie'nin ayrılığına rağmen hala devam eden hukuk mücadelesi yeni bir iddiayla gündeme geldi. Jolie, eski eşi Brad Pitt'in kendisine ve bir çocuğuna fiziksel şiddet uyguladığını iddia etti.

Brad Pitt ve Angelina Jolie’nin ayrılığına rağmen hala devam eden hukuk mücadelesi yeni bir iddiayla gündeme geldi. Jolie, eski eşi Brad Pitt’in kendisine ve bir çocuğuna fiziksel şiddet uyguladığını iddia etti.

Miraval Şatosu’nun şarap üretimiyle ilgili hukuki anlaşmazlık sürerken, Brad Pitt ve Angelina Jolie arasındaki hukuk savaşı devam ediyor. Pitt ile Jolie arasındaki iddialar sık sık medyada yer alıyor.

Jolie, 2016 yılında bir uçak yolculuğu sırasında Pitt’in kendisine ve yanlarında bulunan bir çocuğa şiddet uyguladığını iddia etmişti ve bu olay çiftin boşanmasına yol açmıştı. Ancak, Jolie’nin avukatları, fiziksel şiddetin 2016’daki uçak olayından çok önce başladığını iddia ediyor ve bu olayın sadece bir örnek olduğunu belirtiyorlar.

Jolie’nin avukatları, “Pitt’in Jolie’ye yönelik fiziksel tacizinin, ailenin Eylül 2016’da Fransa’dan Los Angeles’a yaptığı uçak yolculuğundan çok önce başladığını biliyoruz. Ancak, bu uçuş, Pitt’in fiziksel tacizini çocuklara da yönelttiği ilk uçuştu ve bu nedenle Jolie, Pitt’i terk etmek zorunda kaldı” şeklinde açıklamalarda bulundular.

Pitt’in yakın bir arkadaşı ise iddiaların asılsız olduğunu belirtti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu