Müzikonair Aynur Aydın: Hayatımda Biri Varken Gergin Oluyorum | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Aynur Aydın: Hayatımda Biri Varken Gergin Oluyorum

Aynur Aydın, Armağan Çağlayan'ın Normalleştiremediklerimizden misiniz serisine konuk olarak dikkat çeken açıklamalarda bulundu. 

Aynur Aydın, Armağan Çağlayan’ın Normalleştiremediklerimizden misiniz serisine konuk olarak dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Aynur Aydın, “Eski erkek arkadaşınızın olduğu tatil yerine yeni erkek arkadaşlarınızla gitmek normal midir?” sorusuna karşılık “Normaldir hatta çok eğlenceli bile olur. Kötü ayrıldıklarımla aynı masaya oturup bütün gün küfür edesim var. Hiç biriyle iyi ayrılmadığım için yesinler birbirini” cevabını verdi.

Aydın, erkeklerin kız arkadaşlarından çıplak fotoğraf istemesi hakkında “Bana sorarsan ben yapmadım. Ama benim ekip bile bana çıplak fotoğraf yolluyordu. Çıplak fotoğraf göndermek normaldir”

Sanatçı, yalnız kalmaktan daha büyük keyif aldığını belirterek “Biz ne kötüleri sevdik. Daha iyisini bulamayınca eski sevgiliye geri dönmek normal bir şey değildir. İnsanoğlunda illa böyle bir çift olma baskısı var ya. Yalnız kalmaktansa birisi olsun diye böyle yapıyorlar diye düşünüyor. Ben yalnız kalmaktan hiç korkmam. Çok seviyorum. Birisi olunca ben daha fazla geriliyorum” ifadelerini kurdu.

author avatar
Yasemin Altun
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)