Müzikonair Balya Balya Paralarla Video Çeken TikTok Fenomeni Reşit Bozdağ Gözaltına Alındı! | Müzikonair
GündemSosyal

Balya Balya Paralarla Video Çeken TikTok Fenomeni Reşit Bozdağ Gözaltına Alındı!

TikTok'ta fenomen olan Reşit Bozdağ, gözaltına alındı. Bozdağ'ın gözaltına alınmasının nedeninin kara para aklama gibi bir konuyla ilgili olmadığı açıklandı.

TikTok’ta fenomen olan Reşit Bozdağ, gözaltına alındı. “Kısmetse Olur” yarışmacısı Melis Buse Betkayan ile ilişkisi ve para ile ilgili paylaşımlarıyla dikkat çekti. Ancak, Betkayan ile aralarındaki ilişki sık sık karakolluk olmuştu.

Dün, Betkayan’ın daha önce aldırdığı uzaklaştırma kararına uymadığı gerekçesiyle Reşit Bozdağ gözaltına alındı. Betkayan ise Bozdağ’ın gözaltına alınmasının nedeninin kara para aklama iddialarıyla ilgili olmadığını, kendisine karşı uzaklaştırma kararına uymadığı ve hakaret ettiği için olduğunu belirtti. Betkayan, sosyal medya hesabından yapmış olduğu açıklamada, Bozdağ’ın 3 gün tutulacağını ve kendi avukatını tuttuğunu ifade etti.

Geçtiğimiz ay Bozdağ, TikTok üzerinden bir çanta dolusu para ile ilgili video paylaşmış ve “O iş tamam” notuyla dikkat çekmişti.

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)