MüzikMüzik HaberVitrin

Ben Fero’dan Ezhel’e: Trap’in T’si İle Alakası Yok

BTO twitter sayfası sosyal medya hesabından Ezhel'in ülkede moda haline getirdiği Trap tarzı için yorum yaptı. Ben Fero'dan yanıt gecikmedi....

Trap genel olarak son 6 yıldır Türkiye’nin müzik tarzları arasında. Daha önce Yurt dışında bu tarzların birçok örneğini görmüştük. Ancak ülkemize girişi ve tam anlamıyla bir tarza dönüşü Ezhel’in o dönemlerde çıkarttığı Müptezhel albümü ile oldu.

Ezhel o dönemdeki tarzı ve klipleri ile çok konuşulmuştu. Hakkında tutuklama kararı da çıkan Ezhel ülke gündemini epey meşgul etmişti. Son dönemlerde yayınladığı şarkılar ile o dönemlerdeki kadar başarı yakalayamayan Ezhel için BTO twitter sayfası bir yorum yaptı.

Sayfada Ezhel için; “Eleman bir tarz yaptı, ülkemizde inanılmaz tuttu, tüm hiphop sahnesini değiştirdi, milyonlarca dinlendi… sonra o tarzı bi daha HİÇ YAPMADI. Şaka gibi, anlatsan inanmazlar. ülkenin kulağına dark trap’i sokup çeşme beach rapçisi oldu.” yorumu yapıldı.

Ben Fero gördüğü bu twit üzerine “Elemanın müzik olarak da duruş olarak Trap’in t ise alakası yok.5 sene önce de şarkısını popculara coverlatıyordu. Trapleri de rapleri de hiç de öyle çok dinlenmedi. Kendi poplarının yarısı kadar dinlenmedi. Piyasa onun gelişinden sonra değil, başkasının gelişinden sonra değişti” dedi.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.