Müzikonair ‘Beni Eve Kilitledi’ Demişti! Gülben Ergen’den Engür Kalender’e Yanıt Geldi! | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

‘Beni Eve Kilitledi’ Demişti! Gülben Ergen’den Engür Kalender’e Yanıt Geldi!

İbrahim Tatlıses'in meşhur ettiği ve bir dönem meşhur olan Engür Kalander'in evinden 2 kamyon çöp çıkmıştı. Kalender, ''Beni bu eve Gülben Ergen kilitledi ve dışarı çıkmama izin vermiyor'' dediği ileri sürüldü.

İbrahim Tatlıses’in meşhur ettiği ve bir dönem meşhur olan Engür Kalander’in evinden 2 kamyon çöp çıkmıştı. Kalender, ”Beni bu eve Gülben Ergen kilitledi ve dışarı çıkmama izin vermiyor” dediği ileri sürüldü. Kalender’e Gülben Ergen’den yanıt geldi. Ergen, ”Eminim doğrudur, anahtar cebimde” dedi.

Çöp evden sağ şekilde çıkarılan Engür Kalender’in ” Gülben Ergen’in askerlerin kapıda kırmızı bir kamyonun içinde bekliyor. Beni bu eve Gülben Ergen kilitledi ve dışarı çıkmamı istemiyor” dediği iddia edildi.

Gülben Ergen ise hakkındaki iddiaya cevap verdi. Instagram hesabının hikaye kısmından yaptığı paylaşımla iddiayı yalanlayan şarkıcı, “Eminim. Kesin doğrudur, anahtar cebimde” ifadelerini kullandı.

‘Şizofreni Teşhisi Konuldu’

Bu gelişmelerin üzerine Ergün Kalender’e şizofreni teşhisi konulduğu belirtildi. Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, bugünkü yazısında evinden 2 kamyon çöp çıkan şarkıcı Engür Kalender’e şizofren teşhisi konulduğunu ve hastaneye yatırıldığını duyurdu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)