Müzikonair Burhan Bayar’ın Ferhat Göçer’i Hedef Aldığı Düşünülmüştü: İddiaları Yalanladı | Müzikonair
GündemSosyalVitrin

Burhan Bayar’ın Ferhat Göçer’i Hedef Aldığı Düşünülmüştü: İddiaları Yalanladı

Bugün yayınladığımız yazıda Burhan Bayar'ın kime müptezel dediğine dair bir haber yayınlamıştık. Bayar, Müzikonair'a ulaşarak konu hakkında açıklama yaptı. 

Burhan Bayar, yaptığı paylaşımda “Mesleğin bıraktığı hiç bir müzikal etkinliği yetkinliği olmayan unutulmuş, başarılı insanlardan nefret eden ne kadar müptezel varsa aynı yere doluşmuşlar. Sarımsak kokulu paranoyak, bir sapık.. Lezbiyenden hırsıza kadar geniş bir yelpazedeki bu çürümüş topluluk. Kendilerini kağıttan kaleye kapatmış. Haysiyetten, Namustan bahsediyor. İnsanlara ayar vermeye çalışıyorlar. Sana bir beste yapıyorum “Metresinle mutlu musun?” ifadeleri ile dikkat çekmişti.

İlgili haber: Burhan Bayar Kime Müptezel Dedi?

Biz de bugün yayınladığımız yazıda Burhan Bayar’ın kime müptezel dediğine dair iddiaların yer aldığı bir haber yayınlamıştık. Bayar, Müzikonair’a ulaşarak konu hakkında açıklama yaptı. İddiaları yalanlayan ünlü besteci ve yapımcı, sözlerinin Ferhat Göçer’e yönelik olmadığının altını çizdi. “Ona yazsam ismiyle yazarım, çekinmem” diyen ünlü isim, “Ortaya. Kim üzerine alınırsa ona gider” şeklinde konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)