MüzikMüzik Haber

Çakal Yeni Şarkısında Eski Sevgilisi Danla Bilic’e Gönderme Yaptı

Çakal, sosyal medya hesabından yeni şarkısının bir bölümünü sevenleriyle paylaştı. Şarkının belirli bir kısmındaki sözler, geçmişteki ilişkisiyle tanınan fenomen Danla Biliç'e yapılmış bir gönderme olarak yorumlandı.

Çakal olarak tanınan rapçi Emirhan Çakal, sosyal medya hesabından yeni şarkısının bir bölümünü sevenleriyle paylaştı. Ancak şarkının belirli bir kısmındaki sözler, geçmişteki ilişkisiyle tanınan fenomen Danla Biliç’e yapılmış bir gönderme olarak yorumlandı.

Danla Biliç, makyaj videolarıyla hızla popülerlik kazanarak fenomen haline gelmişti. Bir dönem rapçi Emirhan Çakal ile ilişkisi gündeme gelmiş, hatta sosyal medyada birlikte olduklarına dair paylaşımlar yapmışlardı. Ancak sonradan ayrıldıkları ve farklı ilişkilere yöneldikleri ortaya çıkmıştı.

Çakal’ın yeni şarkısının sözleri, “Damla damla damlarsın, değerini kaybedince anlarsın. Yeri gelir şarkılarda bağırırsın, günü gelir şarkılarda ağlarsın” şeklindeydi ve bu sözlerin Danla Biliç’e yönelik bir gönderme olduğu yorumlarına neden oldu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu