Müzikonair Çakal’dan Eleştirilere Cevap: Size Evde Oturup Ağlamak Düşer | Müzikonair
MüzikMüzik HaberMüzikonair Ödülleri

Çakal’dan Eleştirilere Cevap: Size Evde Oturup Ağlamak Düşer

Çakal, geçtiğimiz akşam düzenlenen BAU Radyo MüzikOnair Ödül Töreninde 'Yılın En İyi Rap Sanatçısı' ödülünü aldı. Şarkıcı, sosyal medya yapılan bazı eleştiriler üzerine cevap verdi. 

Çakal, geçtiğimiz akşam düzenlenen BAU Radyo MüzikOnair Ödül Töreninde ‘Yılın En İyi Rap Sanatçısı’ ödülünü aldı. Şarkıcı, sosyal medya yapılan bazı eleştiriler üzerine cevap verdi.

Çakal, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şu sözlere yer verdi: “Ben sadece televizyondan izleyebileceğiniz insanlar tarafından ödül alırken size de sadece evde oturup ağlamak düşer vesselam destekleyen herkese sonsuz teşekkür.”

“Tek Hedefim Global İşlerde Türk İmzası Bırakmak…”

Çakal paylaşımda kendisine saygı duyulmasının önemine dikkat çekerek, “Bu ülkenin vatandaşı olmaktan gurur duyuyorum ve tek hedefim global işlerde bir türk imzası bırakıp yoluma yoldaş olanların gururunu okşatmak. Ülkeyi temsil edeceğim günleri görmek dileğiyle. Aynı köstekliği desteğinizden daha fazla önemsiyor, devamını her zaman bekliyorum.. Çünkü sizler başarıyı kabullenemeyen, belirli kalıplara sokulmuş ve yeniliğe kapalı insanlarsınız.. Sözüm meclisten dışarı istemeseniz de, hitap etmese de, önyargılı da yaklaşsanız saygı duyacaksınız. Sizi buna zorunda bırakacağıma kendim için söz veriyorum” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu