MüzikMüzik Haber

Cansever’den Çarpıcı Açıklama: Yapımcılar Kamburluğumu Kullandı…

Hayatını film yapmak için senaryo yazmaya başladığını ve filmin adının da 'Benim Hayatım' olacağını dile getiren Cansever hakkında bilinmeyenleri ve çarpıcı gerçekleri Akşam Gazetesi Güneş Eki Haber Müdürü Yasemin İlan'a anlattı.

Cansever Akşam Gazetesi Güneş Eki Haber Müdürü Yasemin İlan’a verdiği röportajda, yaşadığı zorlukları anlattı. “Yapımcılara hakkımı helal etmiyorum” diyen Cansever, “Yapımcılar insanlar bana acısın diye ameliyat ettirmediler” ve “Keşke şöhret olmasaydım, keşke İbrahim Tatlıses beni keşfetmeseydi” diyor.

Yapımcı ve prodüktörler tarafından çok hakkının yenildiğini ve onlara hakkını asla helal etmediğini dile getiren Cansever ‘Hak ettiklerimi alamadım, ona rağmen onlara saygımda kusur etmedim. 1996 yılında Türkiye’de İbrahim Tatlıses’in İbo Şov programına çıktım ve bir gecede hayatım değişti. Peş peşe albümler yaptım, sahneler aldım. Yapımcılar sırf vücudumun pozisyonundan, kamburluğumdan ötürü ‘insanlar bana acısınlar, daha çok sahneme gelsinler’ diye ameliyatımı yaptırmadı” dedi.

Bir romatizma çeşidi olan Morbus Behterew rahatsızlığının ameliyatının mümkün iken sırtından para kazanmak isteyen yapımcılar tarafından yaptırılmadığını gözyaşları içinde anlatan Cansever, şunları söyledi;

‘Beni hep oyaladılar. Bugün yarın derken iş kırmızı kar yağınca ameliyat olursuna kadar geldi. Onlara asla hakkımı helal etmiyorum. Almanya’da kamburum için ameliyat olduğumda cebimde beş kuruş yoktu. İnanır mısınız milyonlar kazandırdığım firma sahipleri, prodüktörler beni bir kez olsun aramadılar. İbrahim Tatlıses’in tüm bu olanlardan haberi olmadı, olsaydı hepsinin kulaklarını çekerdi”

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.