SosyalVitrin

Cem Yılmaz: Benimki Nafaka Değil Madafaka

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, son gösterisinde eski eşi Ahu Yağtu'ya ödediği nafaka konusuna göndermede bulundu. Gösterisinde, "Benimki nafaka değil, benimki madafaka" şeklinde bir ifade kullandı.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, son gösterisinde eski eşi Ahu Yağtu’ya ödediği nafaka konusuna göndermede bulundu. Gösterisinde, “Benimki nafaka değil, benimki madafaka” şeklinde bir ifade kullandı.

Cem Yılmaz ile Ahu Yağtu’nun 2012 yılında başlayan ve kısa süren evliliği sonrasında, mahkemenin belirlediği karara göre Yılmaz, Yağtu’ya aylık 10 bin dolar nafaka ödemesi yapmak zorundaydı. Ancak zamanla kur farkları değişince, Yılmaz nafaka miktarının gözden geçirilmesi talebinde bulundu.

Pandemi döneminde ekonomik olarak zorlandığını belirten Yılmaz, nafaka miktarının 40 bin TL’ye düşürülmesini istedi. Ancak mahkeme, Yılmaz’ın talebini kısmen reddederek aylık ödenecek miktarı 70 bin TL olarak belirledi. Bu karara itiraz eden Ahu Yağtu, Cem Yılmaz’ın ekonomik durumunun iyi olduğunu savunarak istinaf mahkemesine başvurdu. Mahkeme, Yağtu’nun itirazını kabul ederek nafaka miktarını yeniden 10 bin dolara düşürdü.

Cem Yılmaz’ın mal varlığına dair çıkan haberlerle gündeme gelen nafaka konusu, son gösterisinde espri konusu oldu. Yılmaz, mal varlığı haberlerini oğlu Kemal’in Ahu Yağtu’ya göstermemesi gerektiğini esprili bir şekilde ifade etti ve son gösterisinde bu durumu mizahi bir şekilde dile getirdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu