Cengiz Kurtoğlu Hangi Şarkıları Albümünde İzinsiz Kullandı?.. -
RadyoUlusal

Cengiz Kurtoğlu Hangi Şarkıları Albümünde İzinsiz Kullandı?..

Gitar virtüöz usların müzik yönetmeni Cengiz Coşkuner TRT Radyo 1 ‘de Michael Kuyucu ile Müziğin Kilometre Taşları programına konuk oldu.

Cengiz Coşkuner programda Cengiz Kurtoğlu ‘na olan sitemini dile getirdi. Duvardaki Resim , Gelin Olmuş Gidiyorsun adlı bestelerini seslendiren Cengiz Kurtoğlu ‘na kırgın olduğunu belirtti. Çünkü şarkıların kendisinden alınmadan Cengiz Kurtoğlu tarafından albümünde seslendirildiğini açıkladı.

Sözlerine devam eden Coşkuner; ” Cengiz Kurtoğlu ‘na kırgınım. Hiçbir zaman bu şarkıların benim olduğumu belirtmedi. Hatta geçtiğimiz senelerde bir ünlü TV programına konuk oldu, Cengiz Kurtoğlu ’na senin şarkın dediler. O hayır okuyan benim şarkının sahibi Cengiz Coşkuner ağabeyimizdir demedi. O bakımdan biraz kırgınım. Ben onun önünü kesmemek için yeni çıkmış albümünü engellemedim ama o bu iki şarkının benim şarkım olduğunu söylemedi hiç bir zaman…” dedi.

Ayrıca Türkiye ‘de radyo ve televizyon programcılarının bestecileri hiç önemsemediğini belirterek şarkıların künyelerini anons etmemelerinden yakındı.

Gelişmeleri MüzikOnair’dan takip edebilirsiniz!..

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)