Müzikonair Demet Akalın: “Ben Tribünlere Oynamam İçim Dışım Bir” | Müzikonair
Müzik Haber

Demet Akalın: “Ben Tribünlere Oynamam İçim Dışım Bir”

Demet Akalın, Posta Gazetesi'ne verdiği röportajda yeni başlayacak programından ve rengarenk hayatından bahsetti.

Demet Akalın, bugün Posta Gazetesi’nden Alev Gürsoy Cimin’in sorularını yanıtladı. Demet Akalın, Kanal D’de başlayacak yeni programı ‘Gelinim Mutfakta’dan, orman yangınları sürecinden ve hayatının pek çok ayrıntısından bahsetti. İşte o röportajdan bazı kısımlar!

Alev Gürsoy Cimin, Demet Akalın’a yeni programı için heyecanlı olup olmadığını ve gelin-kayınvalide ilişkilerinin tam ortasında kalacağı için sabırlı olup olmadığını soruyor.
“Heyecanlıyım, bir o kadar da yorucu çünkü yaz konserleri yoğun bir şekilde devam ediyor. Şimdilik bu tempo keyifli.”

“Sabırlıyımdır. Dinlerim, gözlemlerim, kelimeleri takip ederim… İşin keyifli kısmı bu. İşin içine yeni yeni giriyorum. Çekimlerde keyif aldım. Biraz daha zaman geçince nasıl bir yorumda bulunurum hep beraber göreceğiz.”

Söz konusu kayınvalide-gelin ilişkisine gelince Alev Gürsoy Cimin, Demet Akalın’a kayınvalidesiyle ilişkisini soruyor: “Bizim gelin-kaynana ilişkimiz çok grift olmamakla beraber saygı çerçevesinde gidiyor. Sıkıntımız yok. Aile kurumuna saygı göstermek lazım. Senin için kıymetli bir insanın en değerli varlığı, onu hayata getiren insandır. Beni bilen bilir, benim için anneler çok kutsaldır. Her aile içinde fikir ayrılıkları olabilir ama bunu uzatmamak lazım.”

Ben Tribünlere Oynamam

Alev Gürsoy Cimin, Demet Akalın’a kadınlarla olan başarılı ilişkisini nasıl kurduğunu sorduğunda Akalın şu cevabı veriyor: “Ben dün neysem bugün de oyum. Tek söyleyebileceğim, samimiyet. Ben tribünlere oynamam. İçim neyse dışıma da yansıyan odur. Bu da karşı tarafa geçiyor. Herkesle aynı şeylere seviniyorum, aynı şeylere üzülüyorum. Ben de bir ananın bir babanın evladıyım. Kimseden bir farkım yok. Tek farkım; göz önünde olmak.”

Yüzümüzdeki Gülümseme Kayboldu

Demet Akalın peşpeşe gerçekleşen pandemi, orman yangınları ve seller hakkında şu açıklamaları yaptı: “Çok üzgünüm. Gözümden akan yaşın haddi hesabı yok. İçim parçalanıyor. Dilimde bildiğim tüm dualar… Bir an önce bu yaşananlar geçip gitsin. Hepsi çok arka arkaya geldi. Yüzümüzdeki gülümseme kayboldu. Her gün başka bir şeye uyanıyoruz. Ama birlik olarak beraber olarak her şeyin üstesinden geleceğimize inanıyorum ben. Her yaşanan kötü şeyin ardından bir aydınlık geldiğine inanırım. ”

Demet Akalın ardından sosyal medyada yaptığı yazım yanlışlarına da değiniyor: “O an aklıma ne gelirse sosyal medyaya yazıyorum. Yolda oluyorum ya da bir şey konuşuyor oluyorum ve hızlıca yazıyorum. Nasıl yazdığıma bakmıyorum bile. Orası benim iletişim alanım. Son yaşadıklarımızdan sonra bir kez daha anladım ki sosyal medyayı çok iyi kullanıyorum ve faydaya dönüştürebiliyorum. Benim için önemli olan bu. Kim ne yazmış ne çizmiş çok umurumda değil. Verilmesi gereken bir cevap olursa çat çat söylüyorum. ”

Bakmayın Hande’nin Cool Durduğuna

Demet Akalın, zamanında rakip görülen Hande Yener hakkında ise şu yorumları yaptı: “Sevgili Hande Yener’le rekabette tarihe adımızı yazdık. Şimdi sadece bir olmak ve birbirimize iyi gelmekle uğraşıyoruz. Bakmayın Hande’nin cool durduğuna içinde bir samimiyet dağı yatıyor.”

Kaynak: Posta Gazetesi

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)