Müzikonair Demet Akalın ‘Sanatçılar Disney’e Tepki Göstermedi’ Diyen Kişiye Ateş Püskürdü! | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Demet Akalın ‘Sanatçılar Disney’e Tepki Göstermedi’ Diyen Kişiye Ateş Püskürdü!

Disney'in uzun süredir beklenen Atatürk dizisi iptal edildi. Bu iptalin ardından Ermeni bir haber sayfası, Atatürk'ün bir soykırım insanı olduğunu ve bu yüzden diziyi kaldırma kararı alan Disney'e teşekkür ettiğini yazınca ortalık karıştı. Ünlüler de meseleye dahil oldu.

Disney’in uzun süredir beklenen Atatürk dizisi iptal edildi. Bu iptalin ardından Ermeni bir haber sayfası, Atatürk’ün bir soykırım insanı olduğunu ve bu yüzden diziyi kaldırma kararı alan Disney’e teşekkür ettiğini yazınca ortalık karıştı. Ünlüler de meseleye dahil oldu.

NE OLMUŞTU?

Disney+ geçtiğimiz yıl Türkiye pazarına giriş yaparak büyük bir yankı uyandırmıştı. Birçok yerli proje de imza attı. Beklenen dizilerden biri de Aras Bulut İğnemli’nin yer aldığı Atatürk dizisiydi. Bir anda tüm yerli içeriklerin kaldırıldığı platformda Atatürk dizisinin akıbeti merak konusu olmuştu. Cumhuriyet’in 100. yılında yayınlanacağı söylenen diziyle ilgili bir haber gelmemişti.

Ermeni bir haber sayfası Disney+’a Atatürk dizisini yayınlamama kararı aldığı için teşekkür eden bir metin paylaşınca ortalık karıştı.

“BENİ KARIŞTIRMA”

Bir sosyal medya kullanıcısı “Hiçbir sporcunun ya da sanatçının Disney’e tepki gösterdiğini görmedim” yazınca Demet Akalın “Beni karıştırma ben yazdım Demet Özdemir’e falan yaz” dedi

Demet Özdemir’İn Disney Plus’ta Dünyayla Benim Aramda isimli projesi yer alıyordu.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)