Müzikonair Demet Akalın’dan Çanakkale Yangını İle İlgili Olay Yorum | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Demet Akalın’dan Çanakkale Yangını İle İlgili Olay Yorum

Demet Akalın'ın yangınla ilgili yaptığı bir yorum, sosyal medyada alay konusu oldu.

Çanakkale’deki yangın, hem havadan hem de karadan müdahale ile kontrol altına alınmaya çalışılırken, ülkenin dört bir yanını derinden etkiledi. Üzüntü ve endişeyle yaklaşılan bu olayın ortasında, ünlü şarkıcı Demet Akalın’ın yangınla ilgili yaptığı bir yorum, sosyal medyada alay konusu oldu. Çanakkale ilinde, Kayadere köyü yakınlarında bulunan ormanlık alanda dün öğlen saatlerinde başlayan yangın, itfaiye ekiplerinin gece gündüz demeden çabalarıyla kontrol altına alınmaya çalışılıyor.

Demet Akalın, 6,7 milyon takipçili Twitter hesabından yangınla ilgili bir paylaşım yaparak dikkat çekti. Ancak, yaptığı yorum, geniş bir kesim tarafından anlaşılmaz ve mantıksız bulundu. Akalın, “Lazerle yakılmıyorsa yukarıdan ben bir şey bilmiyorum” şeklindeki ifadesiyle, yangının arkasında farklı bir neden olduğunu ima etti.

Demet Akalın’ın bu paylaşımı sosyal medyanın gündemine oturdu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)