Derya Uluğ'dan Altın Kelebek Ödülleri Eleştirisi: Üzücü! -
MüzikMüzik HaberVitrin

Derya Uluğ’dan Altın Kelebek Ödülleri Eleştirisi: Üzücü!

Şarkıcı Derya Uluğ, 48. Pantene Altın Kelebek Ödülleri ile ilgili eleştiri yaptı. Ünlü şarkıcı müzik alanında yaşanan kan kaybından ve kategorilerin yetersiz olduğundan söz etti.

Şarkıcı Derya Uluğ, Altın Kelebek Ödülleri ile ilgili paylaşımda bulundu. Bu yıl 48. kez düzenlenen törenle ilgili paylaşımda bulunan ünlü şarkıcı, müzik alanında kan kaybedildiğini ve kategorilerin yetersiz olduğunu belirtti. Derya Uluğ Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, şu ifadelere yer verdi;

”Ödül alan herkesi tebrik etmekle birlikte, müzik dünyasının harcadığı emeğin karşılık bulduğu alanda kan kaybettiğini görmek üzücü. Bu ülkede şarkılarda büyük payı olan çok önemli aranjörler, besteciler, söz yazarları. ve çok emek harcanan kliplere kategori bile açılmaması üzücü. Dilerim önümüzdeki yıllarda en azından kategoriler açılır ve bu alanda ciddi mesai harcayan herkesin emeği taçlandırılır”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)