Dilan Polat'tan Müzikonair'a Tehdit İçeren Mesajlar! -
GündemSosyal

Dilan Polat’tan Müzikonair’a Tehdit İçeren Mesajlar!

Gazeteci Seyhan Soylu'nun Dilan Polat - Engin Polat ile ilgili iddialarına ilişkin haberimizin ardından Dilan Polat, sosyal medya üzerinden Müzikonair'a üstü kapalı tehdit mesajları attı.

Gazeteci Seyhan Soylu’nun Dilan Polat – Engin Polat ile ilgili iddialarına ilişkin haberimizin ardından Dilan Polat, sosyal medya üzerinden Müzikonair’a üstü kapalı tehdit mesajları attı.

Günlerdir pek çok medya mecrasında yayımlanan Dilan Polat ve Engin Polat’ın malvarlıklarına yönelik söylentilere ilişkin haberler Müzikonair’da da yankı buldu. Ancak iddialara ilişkin haberin ardından Müzikonair Instagram sayfasına Dilan Polat cephesinden çeşitli mesajlar geldi. Mesajın içeriğinde üstü kapalı tehditler yer aldı.

Seyhan Soylu’nun haber sayfasında paylaştığı iddialarda Polat çiftinin alacaklı bir kişinin hakkını savunduğu gerekçesiyle ayağından vurulduğunu söyleyen Soylu, yasadışı bahis, sahte fatura ve kara para aklama gibi çeşitli açıklamalar yapmıştı.  Soylu, Polat ailesinin uyuşturucu madde tedarik ettiğine dair de ihbarda bulundu. Ünlü gazeteci Maliye yetkililerinin ve narkotik şubenin olayla ilgili inceleme yapmasını istediğini ifade etmişti.

Seyhan Soylu’nun iddialarının gerçeklik payı varsa, bu iddiaları gündeme getiren gazetecilerin de can güvenliği tehlikede olabilir.

ilgili haber: Seyhan Soylu’dan Dilan Polat ve Engin Polat Hakkında Çok Çarpıcı İddialar: İki Çocuk Babası Adamı Ayağından Vurdular!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)