Müzikonair Ebru Polat İç Çamaşırsız Pozlarıyla Olay Oldu | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Ebru Polat İç Çamaşırsız Pozlarıyla Olay Oldu

Ebru Polat sosyal medya hesabından birkaç kare paylaştı, sosyal medya sallandı.

Özel hayatıyla ilgili her anını takipçileriyle paylaşan güzel şarkıcı, son olarak iç çamaşırsız cesur pozuyla adeta olay yarattı. Ebru Polat paylaşımının altına “Kahvaltımı bekliyorum” diyerek dikkat çekti.

Ünlü şarkıcı Ebru Polat, sosyal medya hesabından paylaştığı cesur pozlarla takipçilerinin dikkatini çekiyor. Güzelliği ve fiziğiyle ön plana çıkan şarkıcı, son olarak iç çamaşırsız yatak pozlarıyla gündeme geldi. Sabahın erken saatlerinden yataktan pozunu paylaşan ünlü şarkıcı adeta olay oldu.

Aynı zamanda bir güzellik merkezinin sahibi olan Ebru Polat, merkezden yaptığı paylaşımlarla da çok konuşuluyor.

Güzellik merkezine popo kaldırma işlemi için gelen bir kadının kalçalarının fotoğrafını çekmişti ve sosyal medyasından önce/sonra paylaşımı yapmıştı. Paylaşımın altına “Tek seansta aradaki fark… Biz bu işte çok iyiyiz.” notunu düşmeyi de ihmal etmemişti.

İlgili Haber: https://muzikonair.com/ebru-polattan-vajina-paylasimindan-sonra-popo-paylasimi-geldi/

İÇ ÇAMAŞIRSIZ POZ

Özel hayatıyla ilgili sık sık paylaşımlarda bulunan güzel şarkıcı, son olarak yatakta uzanırken verdiği pozla olay oldu. Ebru Polat, sütyensiz pozlarıyla yine dikkat çekti. Ebru Polat paylaşımının altına “Kahvaltımı bekliyorum” notunu düştü.

Geçtiğimiz gün ise doğum günü kutlamalarını sosyal medyasından paylaşan Polat, çilekli pasta yediği sırada çektiği kareleri yayınlamıştı. Şarkıcıya takipçileri beğeni ve yorum yağdırmıştı.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)