Etkinliklerİlanlar

Eğlence Sektörü Genç Profesyonellerini Arıyor

MüzikOnair sponsorluğunda Eğlence Yönetimi Sertifika Programı!..

Eğitimin Kapsamı ve Hedefi

EntertainBiz Eğlence Yönetimi Sertifika Programı’nın hedefi, eğlence sektörünün ticari boyuttaki iş alanlarını kapsayan bir eğitim programı yaratmak. Bu program, eğlence sektöründe profesyonel olarak çalışmak isteyen kişilerin bilinçlendirilmesi, aynı zamanda sektörde çalışmak isteyen bireylere çeşitli iş alanlarında kapılar açmayı hedefliyor.

Programın içeriği, eğlence sektörünün ticari öğelerini oluşturan tüm iş kollarını kapsıyor. Programda, eğlence dünyasında profesyonel seviyede çalışmak isteyen kişilerin sağlıklı bir başlangıç yapabilmesi adına tüm gereken konular programda mevcut.

Genel Eğlence yönetiminin başarılı ve bu alanda uzman eğitim kadrosunun teorik anlatımı dışında Sektörün önde gelen profesyonelleri tarafından da, kendi tecrübe ve bilgilerini, gerçek yaşanmış vaka analizleriyle sundukları eğlenceli ve öğretici bir ders programı veriliyor. Programın katılımcılarına, kariyer gelişimlerinde sektör profesyonelleri ve katılımcılar ile network / dönemsel staj imkânları sağlanacak.

Eğitimin İçeriği

Katılımcıların ilk 4 hafta Genel Dersleri gördükten sonra Müzik, Film, Spor ve TV gibi ilgi alanlarına bağlı olarak branşlara ayrılmalarına imkan sağlayan modüler eğitim yapısı mevcut. İkinci 4 haftada katılımcı seçtiği modülde alanında profesyonellerden ders alma imkanına sahip oluyor.

Genel Dersler – Eğlence Yönetimi Dersleri

Yaratıcı Endüstrilerde Girişimcilik, Eğlence Pazarlaması, Eğlence Yönetiminde Finans, Takım Geliştirme ve Liderlik, Markalı İçerik & Eğlence, Eğlence Sektöründe İş Etiği ve Sosyal Sorumluluk, Eğlence Yönetiminde iş modelleri

Modüller:

Modül 1: MusicBiz

Sanatçı Menajerliği, Albüm Yapım, Dijital Müzik, Müzik Hukuku, Müzik Sektöründe Edisyon, Konser Organizasyonu, Müzik Sektöründe PR ve İletişim, Dijital Eğlence İletişimi

Modül 2: FilmBiz

Oyuncu Menajerliği ve Kast, Film Yapım, Film Dağıtım,Film Pazarlaması & Tanıtım, Film Gösterim & Operasyon, Film Sektöründe Hukuk, Film Sektöründe PR ve İletişim, Digital Eğlence İletişimi (Film)

Modül 3: SportBiz

Spor & Eğlence Pazarlaması, Klüp Yönetimi, Sporcu Menajerliği, Spor & Eğlencede Etkinlik Yönetimi, Spor & Eğlencede Taraftar Yönetimi, Kurumlar için Spor & Eğlence Etkinlikleri, Fitness Klüplerinde Spor & Eğlence, Spor & Medya

Modül 4: TVBiz

TV & Dizi Yapım, TV Sektöründe Hukuk, TV Sektöründe Eğlence & Format,TV Pazarlama & Reklam, Digital Eğlence İletişimi (TV)

Kimler Katılabilir

EntertainBiz Eğlence Yönetimi Sertifika Programı, en az üniversite 3. Sınıf öğrencileri, mezun ve yüksek lisans yapan öğrencilere, eğlence sektöründen hizmet satın alımı yapan şirketlerin kurumsal iletişim departmanında çalışanlara, kariyerini eğlence sektöründe başlatmak isteyen genç profesyonellere ve eğlence dünyasında yaratıcı olarak çalışan ve eğlence sektörünün yönetim dünyasını yakından tanımak isteyen orta – üst düzey yöneticilere hitap etmektedir

Eğitmenler

Eğitmenler için lütfen takvime bakınız.

Tarih: 5 Mart – 30 Nisan 2016

Dersler Cumartesi ve Pazar günleri gerçekleşecektir. Ders saatleri için eğitim takvimine bakınız.

Süre: 8 hafta, toplam 104 Saat

Ücret: 2500 TL.(KDV Dahil)

Kredi kartı ile yapılan ödemelerde 4 taksit imkanı bulunmaktadır

İstanbul Bilgi Üniversitesi mensuplarına ve öğrencilerine % 20 indirim uygulanır.

1 Şubat 2016 tarihine kadar yapılan kayıtlarda %20 erken kayıt indirimi uygulanır.

Eğitimin Yeri:

Dersler santralistanbul Kampüs’te gerçekleşecektir.

Detaylı bilgi

www.entertainbiz.org

[email protected]

Kayıt için:

[email protected]

0 212 311 71 71

50.70

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu