MüzikMüzik Haber

Fenomenlere Kara Para Operasyonu Sonrası Serdar Ortaç’tan Manidar Karar: TikTok Hesabını Kapattı

Bir dönem TikTok platformunda yaptığı paylaşımlarla gündemden düşmeyen şarkıcı Serdar Ortaç, TikTok hesabını kapattığını duyurdu.

Bir dönem TikTok platformunda yaptığı paylaşımlarla gündemden düşmeyen şarkıcı Serdar Ortaç, TikTok hesabını kapattığını duyurdu. Serdar Ortaç’ın bu kararı geçtiğimiz günlerde TikTok fenomenlerine yönelik yapılan kara para operasyonu sonrası alması ise kafaları karıştırdı.

İstanbul Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Tiktok üzerinden sanal para ticaretiyle 1,2 Milyar TL kara para aklandığının tespiti üzerine yapılan operasyonda ünlü sosyal medya fenomenlerinin de aralarında bulunduğu 120 şüpheliyi gözaltına aldı. Bu fenomenler arasında Serdar Ortaç’ın en yakın arkadaşlarından Onur Sermik de yer alıyordu. Büyük operasyonun ele başlarından biri olan Onur Sermik’e yönelik suçlamaların ardından Serdar Ortaç TikTok hesabını kapattı.

Serdar Ortaç’ın TikTok hesabını kapatması ”Serdar Ortaç’ın TikTok kara para skandalında parmağı mı?” ”Dolandırıcılarla ilişkisi mi vardı?” gibi soruları beraberinde getirdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu