MüzikMüzik Haber

Ferdi Tayfur Sahnelere Geri Mi Dönüyor?

Saz ekibiyle şarkı söylediği anları paylaşan Ferdi Tayfur'u hayranları yorum ve beğeni yağmuruna tuttu. Ünlü şarkıcının bu paylaşımı " Sahnelere geri dönüyor" yorumlarına neden oldu.

Sağlık sorunları nedeniyle sahnelerden uzak kalan usta sanatçı Ferdi Tayfur uzan aradan sonra ilk kez şarkı söyledi. Saz ekibiyle şarkı söylediği anları paylaşan Ferdi Tayfur’u hayranları yorum ve beğeni yağmuruna tuttu. Ünlü şarkıcının bu paylaşımı ” Sahnelere geri dönüyor” yorumlarına neden oldu.

DurakMedya’dan Mustafa Barış Durak’ın haberine göre ünlü sanatçı Ferdi Tayfur’dan yıllar sonra gelen ilk canlı performans büyük ilgi gördü. Son dönemde kendisi gibi şarkıcı olan kızı Tuğçe Tayfur ile yaşadığı polemikler ile gündeme gelen ünlü sanatçı Ferdi Tayfur’un saz ekibi ile şarkı söylediği anlar hayranlarında heyecan yarattı. Sağlık sorunları nedeniyle uzun yıllardır sahnelerden uzak kalan ünlü şarkıcının ” İçim yanar yanar ” şarkısı kısa sürede büyük etkileşime neden oldu. Ünlü şarkıcının bu paylaşımı ” Sahnelere geri dönüyor” yorumlarına neden oldu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu