Müzikonair Geçtiğimiz Haftanın En Medyatik İsimleri Belli Oldu | Müzikonair
ListelerMedya TakipMüzikMüzik HaberVitrin

Geçtiğimiz Haftanın En Medyatik İsimleri Belli Oldu

MTM (Medya Takip Merkezi) tarafından yapılan araştırmada aralarında Müzikonair internet sitesinin de olduğu yazılı, görsel ve dijital medyada 6 - 12 Aralık tarihleri arasında en çok haber olan ünlü şarkıcılar belirlendi.

MTM (Medya Takip Merkezi) tarafından yapılan araştırmada aralarında Müzikonair internet sitesinin de olduğu yazılı, görsel ve dijital medyada 6 – 12 Aralık tarihleri arasında en çok haber olan ünlü şarkıcılar belirlendi.

Haftanın en çok konuşulan ismi Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde ‘En İyi Kadın Şarkıcı’ ödülünü alan Hadise oldu. Ünlü şarkıcı özel hayatıyla da magazin gündeminde sıkça yer buluyor. En medyatik ikinci isim müzisyen Ferhat Tunç oldu. CNN Türk’ün bir haberde yanlışlıkla Ferhat Tunç’un fotoğrafını kullanması medyada geniş yankı buldu. Sıla ise en çok haber olan ünlüler arasında ilk üç isim arasına girdi.

tabloyu daha yakından görmek için tıkla

bir önceki haftanın analizi için tıkla

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)