Gülden Karaböcek'e 'Enişteci' Diyen Demet Akalın'a Tuğba Ekinci'den Sert Sözler! -
GündemSosyal

Gülden Karaböcek’e ‘Enişteci’ Diyen Demet Akalın’a Tuğba Ekinci’den Sert Sözler!

Gülden Karaböcek'in, çorbacıda şarkı söylediği anları gören Demet Akalın usta şarkıcıya "Enişteci" yorumunda bulununca tepki çekti. Tuğba Ekinci bu yoruma sessiz kalmadı ve olay bir paylaşımda bulundu.

Gülden Karaböcek’in, çorbacıda şarkı söylediği anları gören Demet Akalın usta şarkıcıya “Enişteci” yorumunda bulununca tepki çekti. Tuğba Ekinci bu yoruma sessiz kalmadı ve olay bir paylaşımda bulundu.

Gülden Karaböcek’in çorbacıda şarkı söylediği anlar sosyal medyayı salladı. Usta ismin kızı ise açıklama yaparak “Görüntüler 4 yıl öncesine ait. Konya’da nostaljik bir çorbacı var. Orada bir imza günü olmuştu. Bir tane playback şarkı rica etmişlerdi. Sonra o görüntüler ‘sahne alıyor’ gibi yorumlandı. Gülden Hanım gayet iyi. Sahnelere gidip geliyor” dedi.

Demet Akalın ise görüntüler gündem olunca “Tüm eniştecilerin sonu böyle olsa da izlesek” diyerek tepki çekti.

Geçtiğimiz gün umre paylaşımıyla tepki çeken Tuğba Ekinci ise Akalın’a sert çıktı. Demet Akalın’ın yıllar önce gazetedeki bir haberini paylaşan şarkıcı paylaşımına şu notu düştü:

“Koskoca Gülden Karaböcek hanımla kızının kalbini kırana iyi bakın :) Yaşadığım sürece bu ve bunun gibilere pabuç bırakmam yiyorsa tekrar yapsın”

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)