Güldür Güldür'den Rap Dünyasına Gönderme! -
MüzikMüzik HaberVitrin

Güldür Güldür’den Rap Dünyasına Gönderme!

Televizyon programı Güldür Güldür'den yeni bölümünde rap dünyasına gönderme geldi!

Televizyon ekranlarında yayınlanan ve Ali Sunal tarafından sunulan komedi programı Güldür Güldür, yeni yayınlanan bölümünde günümüz rap müzik sanatçılarını eleştirdi. Güldür Güldür oyuncularının yer aldığı skeçte, hayali bir lisenin kariyer günleri canlandırıldı. Kariyer günlerine konuk olan rapçi ve müzik öğretmeni arasında geçen diyalogta günümüz rap müziğine ve rapçilerine yapılan eleştiriler fark edildi.

Üstünüzde Kürk Var Parasızım Diyorsunuz

Skeçte, müzik öğretmeninin genç rapçiye “Gettonun bu kadar ekmeğini yediniz, bir kere gelip gettonuza kültür merkezi yaptırmıyorsunuz” sözleri dikkat çekti. Ardından yine müzik öğretmeni rapçilerin parasızlıktan şikayet etmelerine gönderme yaparak “Üstünüze kürk giyiyorsunuz ve parasızım diyorsunuz” ifadelerine yer verdi.

Sagopa ve Ceza Gibi Müthiş Adamlar Vardı

Skeçte müzik öğretmeni tarafından, günümüz rapçileri hedef alınarak “Sagopa ve Ceza gibi müthiş adamlardan nasıl bu adamlara geçtik” ifadeleri kullanıldı.

Rap Camiasının Cevabı Merak Ediliyor

Günümüz rapçilerine yapılan bu eleştiriler karşısında genç rapçilerin Güldür Güldür’e cevabının ne olacağı merak konusu.

İşte o bölüm!

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)